Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trzeszczenie dźwięku
#1
0
Witam wszystkich Serdecznie !!
Jestem tu nowy i mam problem z linuxem bo co jakiś czas zaczyna mi trzeszczeć dźwięk , problem nie ukazuje sie ciąglę ale raz na jakiś czas , co może być przyczyną tego i jakie rozwiązanie może być  ?
Odpowiedz
#2
0
Trzeszczenie to raczej problem sprzętowy, przyczyną może być wiele rzeczy, zaczynając od karty dźwiękowej, poprzez okablowanie, kończąc na głośnikach.
Odpowiedz
#3
0
(18-02-2019, 08:58)dedito napisał(a): Trzeszczenie to raczej problem sprzętowy, przyczyną może być wiele rzeczy, zaczynając od karty dźwiękowej, poprzez okablowanie, kończąc na głośnikach.

dziwne bo na Windowsie nie mam z tym najmniejszego problemu to jak to wytłumaczyć ? jak by tak było jak napisałeś to na windows też by tak było jak mam w linuxsie
Odpowiedz
#4
0
Dziwne jest to, że nie zadałeś w prawidłowy sposób pytania. Magicznej kuli nie posiadamy.
Odpowiedz
#5
0
Kolego Krauziak, bazowałem na podanych przez Ciebie informacjach z pierwszej wiadomości.
Nic tam nie pisze, że problem nie występuje w Windows.
Czytać w myślach jeszcze nie potrafimy Big Grin
Odpowiedz
#6
0
Znajdź tu https://forum.linuxmint.pl/showthread.ph...rypt#pid33 akapit "Jeżeli zastosowanie się do powyższych rad nie przyniosło rezultatu to należy wygenerować wynik skryptu, który zastąpi nam wasze opisy." zastosuj się do wytycznych i wklej link na forum. Będziemy mieli chociaż jakieś informacje sprzętowe.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości