Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trzeci przycisk myszy
#1
0
Taki drobiazg czy jest jakiś sposób aby na 19.1 cinnamon zmusić trzeci ( środkowy ) przycisk myszy ( kółeczko ) do działania jako przycisk ? Jak się wciska kółeczko to np. w innych distrach albo w windzie otwiera link w nowej karcie a na 19.1 kółko działa a jako pokrętło a jako przycisk nic .Jak się wsiśnie to nie ma żadnej reakcji , mysza jest dobra na windzie i na 17.3 KDE nie ma żadnego problemu. Huh
Jesus saves.
Odpowiedz
#2
0
Jaka przeglądarka? U mnie na Firefox, Seamonkey i Chrome działa bez zarzutu.
Odpowiedz
#3
0
(13-02-2019, 19:27)sig napisał(a): Jaka przeglądarka? U mnie na Firefox, Seamonkey i Chrome działa bez zarzutu.

Myslę że to nie będzie takie proste ,tak bez sensu jest czasami na doublecommanderze nie działa albo działa ,na przeglądarce nigdy nie działa normalnie może człowieka trafic , pisałem że mam postawiony RÓWNOLEGLE 17,2 KDE i tam wszystko jest w porządku z ta sama mysza , taka sama konfiguracja przeglądarki ten sam profil tak samo w pozostałych programach.Nie pracuje prawidłowo TYLKO w 19.1 cinnamon.
Tak podsumowujac to jednak 17.3 żaden mint nie przebił.
Jesus saves.
Odpowiedz
#4
0
Spróbuj czy zadziała równoczesne wciśnięcie prawego i lewego klawisza myszy.
Odpowiedz
#5
0
(14-02-2019, 12:55)dedito napisał(a): Spróbuj czy zadziała równoczesne wciśnięcie prawego i lewego klawisza myszy.

To pierwsze co zrobiłem.Kiszka. Jeszcze se kupie innego gryzonia i tak się przyda.
Jesus saves.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości