Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testujemy jakiś szablon?
0
[Obrazek: 8byNtIJ.gif] Jakieś głupie pomysły mam... ale na razie nie mam czasu. Po nowym roku coś przysiądę.
Mint 18.3 Cinnamon, kern. 4.10; 64-bit na: Lenovo G500S z CPU Pent. 2020M 2.4 GHz*2; 6 GB RAM; GPU Intel+GeForce 720M; LU#586742
Odpowiedz
0
Zrób logo jak tutaj http://myskins.org/
Powered by Zorin Os Lite Cool
Odpowiedz
0
Mówisz o tym "kręciołku"?
Fajne. Pomyśle, ale jak skończę malowanie w domu, czyli po nowym rocku.
Mint 18.3 Cinnamon, kern. 4.10; 64-bit na: Lenovo G500S z CPU Pent. 2020M 2.4 GHz*2; 6 GB RAM; GPU Intel+GeForce 720M; LU#586742
Odpowiedz
0
Tak, jak najeżdżasz myszką to obrót jedną stronę, a jak cofasz kursor to w drugą. Głupie, ale fajne  Confused
Powered by Zorin Os Lite Cool
Odpowiedz
1
Better response on post RE: Testujemy jakiś szablon?Co myślicie o tym szablonie?
https://community.mybb.com/mods.php?acti...w&pid=1091
Nie wiem jak wygląda na telefonie ale może być ciekawie, to bootstrap wiec są fajne opcje do powstawiania w kodzie.
Odpowiedz
0
Panowie, jest tyle wątków, że zgłupiałem, ale chyba pisze w dobrym Smile. Otóż po wybraniu na dole strony (Vienna, Flatty, NetPen) i wejściu na swój profil, nie ma informacji jakie są widoczne na innych wtyczkach (tak to sie chyba fachowo nazywa). Jak wchodzimy sobie w profil, swój lub kogoś innego to przy emotkach z prawej strony dole, prawie nie widać co jest napisane, bo kolor tła zlewa się z kolorem czcionki (chodzi o wszystkie tła/wtyczki/pluginy z dopiskiem DARK) .
Nie wiem, czy nie warto przesunać żeby najpierw była prywatna informacja, a pod spodem wyślij e-mail. Już dwa razy złapałem się, że chciałem wiadomość wysłać, a mejla wysłałem z rozpędu. Wiem, moja wina, ale jak ktoś będzie dostawał mejle zamiast wiadomości może się zezłościć. Jakby co to śmiało rzucajcie kamieniami.

Pozdrawiam

PS, Aha ja juz swój ulubiony wybrałem DarkBB green, do tego zielony napis polskie forum minta (chyba z Flatty).
Odpowiedz
0
(26-01-2019, 02:26)Ender napisał(a): Jak wchodzimy sobie w profil, swój lub kogoś innego to przy emotkach z prawej strony dole, prawie nie widać co jest napisane, bo kolor tła zlewa się z kolorem czcionki (chodzi o wszystkie tła/wtyczki/pluginy z dopiskiem DARK)

Sie robi Panie Majster - z Darków, to teraz tylko Dark_YB_poprawiony jest OK.
W pozostałych nie grzebię.
Odpowiedz
0
Od razu coś widać dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości